.

אישה יקרה,

מתוסכלת מהמריבות והוויכוחים 
ומכך שהזוגיות שלך נשחקת מיום ליום?

בואי ללמוד כלים להעצמה זוגית שיצרו אצלך: 
הבנה, בטחון, תקשורת נכונה
וכן העמקת האהבה והחיבור ביניכם

צאלה גז

מומחית לשיפור הקשר הזוגי

מטפלת בתנועה,מחול, הבעה ויצירה


חושפת לראשונה:


שיטה ייחודית
לשינוי הזוגיות

מכתב אישי מצאלה גז

אישה יקרה!
אם את מעוניינת לשבור את מעגל השחיקה הזוגי, רוצה לצאת מהתקיעות, רוצה להפחית משמעותית את המריבות והוויכוחים,  מחפשת דרך שבן זוגך יבין אותך, רוצה להרגיש חיבור במקום בדידות ושואפת לזוגיות טובה, נכונה ומאוזנת, אז המכתב הזה נכתב במיוחד עבורך.

הטכניקות הייחודיות שאני משתפת איתך כעת נוגעות באופן ישיר בדברים החשובים ביותר בזוגיות, בדרך שונה ותורמת יותר ממה שאי פעם הכרת.

זוהי לא תיאוריה, זוהי סדנה עם כלים אפקטיבים ליצור שינוי משמעותי בזוגיות שלך. סדנה הנוגעת בעקרונות משמעותיים בחיי הנישואין שלא ניתנים לדיבור ישיר, אך החשובים ביותר לחיי זוגיות מאושרים ובריאים.

את תתחברי לעצמך ותביני את עצמך יותר, תלמדי כיצד להגיב, לפעול, לחשוב, ובעצם תלמדי כיצד להניע את בן זוגך ולגרום לו להבין אותך, להמשך אליך, להעריך אותך ולכבד אותך יותר. 

תראי, אני למדתי במשך 7 שנים בכדי להגיע לכמות הידע האין סופית הנדרשת, שלמתי את מיטב כספי , מאות אלפי שקלים, וחקרתי את התחום מכל צדדיו. ובנוסף למדתי את זה על בשרי.
את הידע העשיר הזה אני משתפת אתך במחיר מצחיק.

אם לא יהיו לך כלים נכונים לעבוד על הזוגיות שלך, את תמשיכי להשקיע סתם אנרגיות מיותרות בלנסות שיהיה טוב יותר אך זה יהיה לשווא. כשמשקיעים צריך לדעת איך להשקיע ועל מה לשים את האנרגיות.

בטח את זוכרת את היום כשעמדת מתחת לחופה, חלמת על חיים של אושר, אולם החיים מלאים באתגרים שלא ציפית להם. האהבה וההערכה שהייתה ביניכם נשכחה. וכשהימים הופכים לחודשים והחודשים לשנים אתם כזוג מאבדים את תחושת ההתחדשות. עם חלוף הזמן, את כבר מתרגלת לויכוחים ולחיכוכים, חצי מהזמן את לא יודעת אפילו על מה אתם רבים, כל מה שאת יודעת הוא שזה לא כמו שחלמת... אפשר לשנות את זה!
חיי הנישואים שלך יכולים להיות טובים, ולהחדיר אושר וסיפוק לכל תחום בחייך. זכרי: זוגיות טובה, נכונה ומאוזנת יכולה לתרום לחיים טובים, מאושרים ומספקים יותר ואף לחוזק פיזי ונפשי. 

אם את עדיין כאן איתי- את בטח כבר מבינה ויודעת שאם תעברי איתי את הסדנה המיוחדת הזו - הזוגיות שלך יכולה לקבל תפנית משמעותית, תביני את עצמך ואת בן זוגך בצורה אחרת והזוגיות שלכם תעלה כמה רמות.
את  תרגישי פחות בדידות ויותר ביחד וכן איכות החיים ומידת האושר שלך 
יגברו (המושפעים מאוד מההקשר של החיים הזוגיים),
תחושי טוב יותר באופן זוגי ובאופן כללי!

מספרות משתתפות הקורס:

ההדרכה הזו כ"כ מעוררת השראה ונותנת כל כך הרבה כיוונים

באמת אני מרגישה שההשקעה הזו כ"כ שווה! אני שמחה על ההשקעה שעשיתי למרות שלא לגמרי הבנתי מה זה, זה כ"כ משתלם!!!

זה ממש מעניין, מרתק, קל ליישום, הטון דיבור ואיך שזה עובר פשוט מעולה, כמות הזמן לכל תרגול ולכל כתיבה היה ממש טוב, ממש הרגשתי שזה היה מדויק!!

חני 

אחרי כ"כ הרבה שנות נישואין, פתאום הואר לי משהו חדש בזוגיות, הבנות קטנות כאלה שמשפיעות בגדול, אני יודעת היום איך לנהל את הזוגיות שלי עם פחות כעסים ויותר הבנה.

ציפי

למדתי איך להוביל הזוגיות ולמה אני זקוקה, הצלחתי להסביר לבעלי, והיום גם הוא מתייחס אליי אחרת. הזוגיות שלנו יותר זורמת ואנחנו מרגישים חיבור גדול יותר. תודה.

חווי

תוכנית הסדנה:

 שבוע ראשון: 

דימוי גוף ודימוי עצמי- כלים לקבלה עצמית, איך תשפיעי לטובה על משיכת בן הזוג אליך. חיזוק האהבה העצמית כמפתח לקיום האהבה בקשר הזוגי.כך תאפשרי יותר זרימת אהבה בתוכך ואז בינך לבין בן זוגך. רק ע"י אהבה עצמית אפשר לייצר שינוי


שבוע שני:
הערכה עצמית והתמלאות- איך תחיי את החיים בצורה מלאה יותר? איך תדאגי לעצמך בתוך החיים העמוסים האלה? איך תחיי בזוגיות מתוך התמלאות ולא מתוך התרוקנות?איך הערכה עצמית משפיעה על כל אלה?

 

שבוע שלישי:

חשיבה חיובית- מהם עיוותי חשיבה וכיצד תתמודדי איתם? מהי חשיבה חיובית? כיצד תחשבי חיובי בלי לבטל שום רגש,  הכלים שיעזרו לך לחוות את עצמך ואת הזוגיות שלך בצורה חיובית יותר ומספקת יותר

שבוע רביעי

כעס והדחקת רגשות שליליים-  איך לא תדחיקי רגשות אך גם לא תתפרצי, איך תוכלי לווסת אותם? איך תאמרי את זה? איך תתמודדי עם כעס ואיך תשחררי אותו בצורה נכונה? איך תריבי נכון בזוגיות בצורה שתקדם אתכם, ותפרה את הקשר? כשנעים בקשר אז גם האהבה מתעצמת.

 שבוע חמישי: 

הכלים לשיפור ההתנהלות הזוגית היום- יומית ושיפור היכולת לסמוך ולהסתמך ,לקחת אחריות ולשחרר אחריות.  כיצד להוביל ביחד בתוך מערכת יחסים משמעותית, ללא מאבקי כוח מיותרים? וללא ויתור תמידי?

שבוע שישי:
הדרך לבנות תקשורת בונה ואפקטיבית יותר-
מהי הדרך לקבל את החלטות ביחד מתוך הבנה הדדית ובאופן בריא לזוגיות ?
מהי הדרך להקשיב ולהישמע?
ומאיפה מגיעות אי ההבנות והמריבות?

שבוע שביעי:
אמון ובטחון- המפתחות לבניית אמון ובטחון.
יצירת אמון מאפשרת חיבור אמיתי ומשמעותי לבניית כל רבדי הזוגיות השונים.

נשמע מעניין, איך זה עובד?

  • נתחיל ביום שלישי ה6.6 בשעה 21:00. השיעורים הראשונים יהיו אינטרנטים בלייב ויהיו בימי ראשון/שלישי. את השיעורים האחרונים אני מכינה מראש ושולחת לך בוידאו כי הם יותר תנועתיים.

  • כל השיעורים יוקלטו עבורך, וישלחו אליך,  כך שתוכלי לשמוע אותם ולתרגל אותם 24/7

החיים הזוגיים שלך הולכים להשתנות באופן דרמטי
אם את רוצים חיים טובים יותר- מקומך איתי!

אני גם רוצה לתת לך גם כמה בונוסים שיכולים להפוך את הסדנה הזו
לכלים חשובים המותאמים בדיוק עבורך:

בונוס מספר 1:

 

ליווי אישי ויעוץ שוטף במייל
(לאחר כל הדרכה)
לאחר כל שיעור תוכלו לשלוח אליי את כל מה שעלה, אני אעזור לך  להפוך את החוויה לכלים משמעותיים לחיים! ולמצוא את הדרך להטמיע את הכלים ולהשתמש בהם בחיי היום יום.

שווי ההטבה: 450 ש"ח

בונוס מספר 2:

 

אכילה בריאה-

זה לא רק מה שאת אוכלת,

זה מה שאוכל אותך

הקשיים בזוגיות בד"כ יוצרים אכילה רגשית הגורמים באופן ישיר לקשיים נוספים בזוגיות. לחוסר סבלנות, לניתוק החיבור הזוגי, לתסכול והאשמות.

הדרכה מיוחדת זו תאפשר לך לזהות מתי את באמת רעבה ומתי זו סתם אכילה רגשית וכן תלמדי איך להתמודד ולנטרל אכילה רגשית


שווי ההטבה: 197 ש"ח

בונוס מספר 3:

 

סודות האירובי- איך לעבוד נכון כדי לחזק (מבלי לפגוע)

הדרכה מיוחדת שתלמדי בה כיצד לחזק את השרירים הנכונים בגוף בצורה המיטיבה ביותר המחזקה ביותר והכי פחות פוגעת

וכן תרגילים שיחזקו אותך פיזית נפשית מנטלית
שווי ההטבה:197 ש"ח

בונוס למי שנרשמת בזמן הוובינר:

 

פגישת ייעוץ אישית איתי להטמעת הכלים לחיים הזוגיים:
בסוף התהליך תקבלי פגישה אישית איתי כדי לוודא שאת מצליחה ליישם את כל הכלים בצורה נכונה ומותאמת לך בכדי שהזוגיות שלך תשתנה!

שווי ההטבה: 550 ש"ח

שווי כל הבונוסים: 1394 ש"ח

מחיר מיוחד לרגל ההשקה החגיגית:

המחיר המפתיע הזה יהיה

אך ורק 24 שעות,

עד מחר בשעה 22:00!!


להרשמה טלפונית צלצלו עכשיו למספר 0547298454 או 0587665540
תוכלו לשלוח גם סמס למספרים אלו או לשלוח מייל ל tzeela87@gmail.com ואחזור אליכם בהקדם.

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.