.

אישה יקרה,

מתוסכלת מהמריבות והוויכוחים 
ומכך שהזוגיות שלך נשחקת מיום ליום?

בואי ללמוד כלים להעצמה זוגית שיצרו אצלך: 
הבנה, בטחון, תקשורת נכונה
וכן העמקת האהבה והחיבור ביניכם

צאלה גז

מומחית לשיפור הקשר הזוגי

מטפלת רגשית בשילוב עולם הטיפול הרגשי, האימון והשימוש בגוף ככלי חזק לשינוי


חושפת לראשונה:


שיטה ייחודית
לשינוי הזוגיות

מכתב אישי מצאלה גז

אישה יקרה!
אם את מעוניינת לשבור את מעגל השחיקה הזוגי, רוצה לצאת מהתקיעות, רוצה להפחית משמעותית את המריבות והוויכוחים,  מחפשת דרך שבן זוגך יבין אותך, רוצה להרגיש חיבור במקום בדידות ושואפת לזוגיות טובה, נכונה ומאוזנת, אז המכתב הזה נכתב במיוחד עבורך.

הטכניקות הייחודיות שאני משתפת איתך כעת נוגעות באופן ישיר בדברים החשובים ביותר בזוגיות, בדרך שונה ותורמת יותר ממה שאי פעם הכרת.

זוהי לא תיאוריה, זוהי סדנה עם כלים אפקטיבים ליצור שינוי משמעותי בזוגיות שלך. סדנה הנוגעת בעקרונות משמעותיים בחיי הנישואין שלא ניתנים לדיבור ישיר, אך החשובים ביותר לחיי זוגיות מאושרים ובריאים.

את תתחברי לעצמך ותביני את עצמך יותר, תלמדי כיצד להגיב, לפעול, לחשוב, ובעצם תלמדי כיצד להניע את בן זוגך ולגרום לו להבין אותך, להמשך אליך, להעריך אותך ולכבד אותך יותר. 

תראי, אני למדתי במשך 7 שנים בכדי להגיע לכמות הידע האין סופית הנדרשת, שלמתי את מיטב כספי , מאות אלפי שקלים, וחקרתי את התחום מכל צדדיו. ובנוסף למדתי את זה על בשרי.
את הידע העשיר הזה אני משתפת אתך במחיר מצחיק.

אם לא יהיו לך כלים נכונים לעבוד על הזוגיות שלך, את תמשיכי להשקיע סתם אנרגיות מיותרות בלנסות שיהיה טוב יותר אך זה יהיה לשווא. כשמשקיעים צריך לדעת איך להשקיע ועל מה לשים את האנרגיות.

בטח את זוכרת את היום כשעמדת מתחת לחופה, חלמת על חיים של אושר, אולם החיים מלאים באתגרים שלא ציפית להם. האהבה וההערכה שהייתה ביניכם נשכחה. וכשהימים הופכים לחודשים והחודשים לשנים אתם כזוג מאבדים את תחושת ההתחדשות. עם חלוף הזמן, את כבר מתרגלת לויכוחים ולחיכוכים, חצי מהזמן את לא יודעת אפילו על מה אתם רבים, כל מה שאת יודעת הוא שזה לא כמו שחלמת... אפשר לשנות את זה!
חיי הנישואים שלך יכולים להיות טובים, ולהחדיר אושר וסיפוק לכל תחום בחייך. זכרי: זוגיות טובה, נכונה ומאוזנת יכולה לתרום לחיים טובים, מאושרים ומספקים יותר ואף לחוזק פיזי ונפשי. 

אם את עדיין כאן איתי- את בטח כבר מבינה ויודעת שאם תעברי איתי את הסדנה המיוחדת הזו - הזוגיות שלך יכולה לקבל תפנית משמעותית, תביני את עצמך ואת בן זוגך בצורה אחרת והזוגיות שלכם תעלה כמה רמות.
את  תרגישי פחות בדידות ויותר ביחד וכן איכות החיים ומידת האושר שלך 
יגברו (המושפעים מאוד מההקשר של החיים הזוגיים),
תחושי טוב יותר באופן זוגי ובאופן כללי!

מספרות משתתפות הקורס:

צאלה נתנה לי את כלים מעולים, די מהר הרגשתי שינוי בזוגיות שלי ובעלי גם הרגיש והשתנה בהתאם. השינוי הזה היה יותר עמוק מכל הטיפולים הזוגיים הרבים שהיינו בהם. באופן מפתיע הדרך הזו באינטרנט הייתה מדויקת זה שמר על הפרטיות שלנו וזה היה נקי ונכון. 
עכשיו אני רואה בשיטה של צאלה תפיסת עולם- בני זוג יכולים לייצר שינוי אם הם עובדים בנפרד. והשינוי קורה בכל הבית, גם מול הילדים.

שרה לאה 

ההדרכה הזו כ"כ מעוררת השראה ונותנת כל כך הרבה כיוונים

באמת אני מרגישה שההשקעה הזו כ"כ שווה! אני שמחה על ההשקעה שעשיתי למרות שלא לגמרי הבנתי מה זה, זה כ"כ משתלם!!!

זה ממש מעניין, מרתק, קל ליישום, הטון דיבור ואיך שזה עובר פשוט מעולה, כמות הזמן לכל תרגול ולכל כתיבה היה ממש טוב, ממש הרגשתי שזה היה מדויק!!

חני, ה. 

מכל שיעור יצאתי עם כלים חדשים, תובנות חדשות, ולא האמנתי כמה מהר השינוי יכול לקרות. תודה רבה צאלה על הכלים המדהימים האלה, על הליווי הצמוד ועל מי שאת.

שירה יוסף 

אחרי כ"כ הרבה שנות נישואין, פתאום הואר לי משהו חדש בזוגיות, הבנות קטנות כאלה שמשפיעות בגדול, אני יודעת היום איך לנהל את הזוגיות שלי עם פחות כעסים ויותר הבנה.

ציפי

למדתי איך להוביל הזוגיות ולמה אני זקוקה, הצלחתי להסביר לבעלי, והיום גם הוא מתייחס אליי אחרת. הזוגיות שלנו יותר זורמת ואנחנו מרגישים חיבור גדול יותר. תודה.

חווי

תוכנית הסדנה:

 שבוע ראשון: 

חיזוק החיבור שלך לעצמך- כמפתח לחיזוק החיבור שלך לבן זוגך. דימוי עצמי, כלים לקבלה עצמית, מערכת האמונות שלך שמשפיעות על המציאות עם בן זוגך, חיזוק האהבה העצמית כמפתח לקיום האהבה בקשר הזוגי.כך תאפשרי יותר זרימת אהבה בתוכך ואז בינך לבין בן זוגך. רק ע"י אהבה עצמית אפשר לייצר שינוי


שבוע שני:
דימוי גוף- איך שינויי הגוף אחר ההריונות והלידות משפיעות על הזוגיות שלך?ומה אפשר לעשות עם זה? איך תגרמי לבן זוגך להמשך אליך יותר? איך תחיי מתוך שמחה וקבלה עצמית? הרמוניה גוף נפש מחשבה ורגש.

 

שבוע שלישי

להגביר את האהבה - כיצד תוכלי להעריך את עצמך יותר ולחיות טוב יותר עם עצמך? איך תגרמי לבן זוגך לאהוב אותך יותר? איך תגרמי לבעלך להעריך אותך יותר? איך לחיות טוב יותר עם בן זוגך? איך להתמודד עם ביקורת עצמית איך להתמודד עם הביקורת של בעלך?

שבוע רביעי: 

כלים להתבוננות אחרת- מה תוכלי לעשות אם  בן זוגך מאשים אותך? מתגונן? לא פתוח להקשיב? מתנהג אליך בחוסר כבוד? מתקיף כשאת מספרת לו מה שאת מרגישה? או כועס הרבה?

 

שבוע חמישי: 

התמודדות עם הפגיעות שלו ושלך- מה הסיבה שבעלך מגיב ככה? ואיך להתמודד? מה הסיבה שאת כ"כ נפגעת? איך להיות חסינה יותר ופגיעה פחות? 


שבוע שישי:

חשיבה חיובית- מהם עיוותי חשיבה וכיצד תתמודדי איתם? מהי חשיבה חיובית? כיצד תחשבי חיובי בלי לבטל שום רגש, הכלים שיעזרו לך לחוות את עצמך ואת הזוגיות שלך בצורה חיובית יותר ומספקת יותר.

שבוע שמיני: 

כעס והדחקת רגשות שליילים-  איך תתמודדי עם כעס ואיך תשחררי אותו בצורה נכונה? איך לא תדחיקי רגשות אך גם לא תתפרצי, איך תוכלי לווסת אותם? איך תאמרי את זה? איך תריבי נכון בזוגיות בצורה שתקדם אתכם, ותפרה את הקשר? כשנעים בקשר אז גם האהבה מתעצמת.

 

שבוע תשיעי: 

כעס והדחקת רגשות שליילים-  איך תתמודדי עם כעס ואיך תשחררי אותו בצורה נכונה? איך לא תדחיקי רגשות אך גם לא תתפרצי, איך תוכלי לווסת אותם? איך תאמרי את זה? איך תריבי נכון בזוגיות בצורה שתקדם אתכם, ותפרה את הקשר? כשנעים בקשר אז גם האהבה מתעצמת.


שבוע עשירי:

תקשורת בונה - איך לדבר כך שבעלך יקשיב? איך להקשיב כך שבעלך ידבר? איך לפתוח את בעלך אליך? מאיפה מגיעות אי ההבנות והמריבות? ואיך להתמודד איתן?


שבוע אחד עשרה:

מילוי מצברים-ועכשיו מה שנותר הוא למלא מצברים ולחיות את החיים הזוגיים שלך בצורה טובה ומספקת יותר. איך תחיי את החיים בצורה מלאה יותר? איך תדאגי לעצמך בתוך החיים העמוסים האלה? איך תחיי בזוגיות מתוך התמלאות ולא מתוך התרוקנות?

נשמע מעניין, איך זה עובד?

אני לוקחת אותך איתי יד ביד לכל התהליך המדהים הזה!אני מלווה אותך צעד אחר צעד, איתך לאורך כל הדרך!

כל שבוע ביום שני בבוקר אני שולחת לך שיעור.

לאורך התהליך ניפגש למפגשי שאלות ותשובות

 

התוכנית הזו פתוחה לך לתמיד                      השיעורים פתוחים לך 24/7

         את תוכלי לראות אותם מתי וכמה שרק תרצי

יש המון כלים יישומיים!!!

החיים הזוגיים שלך הולכים להשתנות באופן דרמטי
אם את רוצים חיים טובים יותר- מקומך איתי!

אני גם רוצה לתת לך גם כמה בונוסים שיכולים להפוך את הסדנה הזו
לכלים חשובים המותאמים בדיוק עבורך:

בונוס מספר 1:

 

ליווי אישי ויעוץ שוטף במייל
(לאחר כל הדרכה)
לאחר כל שיעור תוכלו לשלוח אליי את כל מה שעלה, אני אעזור לך  להפוך את החוויה לכלים משמעותיים לחיים! ולמצוא את הדרך להטמיע את הכלים ולהשתמש בהם בחיי היום יום.

שווי ההטבה: 450 ש"ח

בונוס מספר 2:

 

אכילה בריאה-

זה לא רק מה שאת אוכלת,

זה מה שאוכל אותך

הקשיים בזוגיות בד"כ יוצרים אכילה רגשית הגורמים באופן ישיר לקשיים נוספים בזוגיות. לחוסר סבלנות, לניתוק החיבור הזוגי, לתסכול והאשמות.

הדרכה מיוחדת זו תאפשר לך לזהות מתי את באמת רעבה ומתי זו סתם אכילה רגשית וכן תלמדי איך להתמודד ולנטרל אכילה רגשית


שווי ההטבה: 197 ש"ח

בונוס מספר 3:

 

סודות האירובי- איך לעבוד נכון כדי לחזק (מבלי לפגוע)

הדרכה מיוחדת שתלמדי בה כיצד לחזק את השרירים הנכונים בגוף בצורה המיטיבה ביותר המחזקה ביותר והכי פחות פוגעת

וכן תרגילים שיחזקו אותך פיזית נפשית מנטלית
שווי ההטבה:197 ש"ח

בונוס למי שנרשמת בזמן הוובינר:

 

פגישת ייעוץ אישית איתי להטמעת הכלים לחיים הזוגיים:
בסוף התהליך תקבלי פגישה אישית איתי כדי לוודא שאת מצליחה ליישם את כל הכלים בצורה נכונה ומותאמת לך בכדי שהזוגיות שלך תשתנה!

שווי ההטבה: 550 ש"ח

שווי כל הבונוסים: 1394 ש"ח

מחיר מיוחד לרגל חופשת הקיץ:

המחיר המפתיע הזה יהיה

אך ורק 24 שעות,

עד מחר בשעה 22:00!!


להרשמה טלפונית צלצלו עכשיו למספר 0547298454 או 0587665540
תוכלו לשלוח גם סמס למספרים אלו או לשלוח מייל ל tzeela87@gmail.com ואחזור אליכם בהקדם.

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.